JAKÉ LEKCE VÁS ČEKAJÍ S LUCIÍ, MAGDOU A MARTINOU?

Co si zažijete s Lucií v rámci Jóga kempu 2018: 

Večerní jógové pohlazení zakončené jóga nidrou

Sobotní večer zakončíme jógovým pohlazením. 

Necháme se hýčkat  jemným pohybem vedeným na vlně dechu a protipólem bude také zastavení se v relaxačních asánách, kde necháme celé tělo regenerovat. Nebude chybět harmonizační pránájáma a 

poslední tečkou večera bude vedená Jóga Nidra, která nás v podobě bdělého jógového spánku, připraví na spokojené noční sny, abychom byli ráno opět do růžova:-) 

 

Co zažijete s Magdou na Jóga kempu 2018:

Lekce Hatha jóga flow:  Touto lekcí přivítáme svou mysl a tělo na Jóga kempu 🙂 Aktivní, vyrovnaná a veselá lekce, která nás připraví na dvoudenní jógování. Zapracujeme na stabilitě i flexibilitě těla, upustíme napětí, potrénujeme rovnováhu. Dopřejeme si jak hloubku statických pozic, tak dynamičtější přeměny, které nás příjemně zahřejí a rozproudí krev.

Lekce: Jóga sedmi čaker: V této lekci dovolíme sami sobě,  aby vše na čem jsme pracovali, si v našem těle dokázalo sednout, abychom se naopak zbavili starého a nepotřebného, zkrátka abychom lépe porozuměli sami sobě. Zaměříme se na svá energetická centra, a na to, jak je lze harmonizovat. Pozornost budeme věnovat sedmi hlavním čakrám a přes fyzické asány, projdeme s pranayamou až k meditaci a závěrečné Jóga Nidře. Touto lekcí se rozloučíme s Jóga kempem 🙂

 

Co si zažijete s Martinou v rámci Jóga kempu 2018:

PROTAŽENÍ A UVOLNĚNÍ INSPIROVANÉ JÓGOU 
Relaxační a restorativní lekce plná cviků na protaženi všech částí těla. Uvolnění po dynamické lekci a příprava na fyzicky náročnější ásány. Jógový dech zajistí bezpečné prohloubení pozic. Uvolnění v pozicích nám umožní lépe pracovat s energií našeho těla. 

RANNÍ JÓGOVÁ MEDITACE S POZDRAVEM SLUNCI 
Vědomé zklidnění během několika minutové meditace v chůzi nás uvolní a připraví na ranní pozdrav slunci Suriya Namaskar. 
Základní jógová sekvence, která procvičí celé tělo a dodá energii do nového dne. Modifikace pozdravu slunce umožňují procvičovat tuto sekvenci praktikantům jakékoli úrovně.