+420 774 499 935 namaste@jogakempvceskemraji.cz
DRUHÝ JÓGA KEMP V ČESKÉM RÁJI 21. – 22. 7. 2018

PŘEDNÁŠKY

DOPROVODNÝ PROGRAM – PŘEDNÁŠEJÍCÍ 2018

Hlavní scéna:

• IVA GEORGIEVOVÁ
Od roku 2006 se plně věnuje předáváním praktických a jednoduchých pouček vycházejících ze staré Ayurvédy a to zejména na přednáškách, konzultacích, jednodenních i vícedenních seminářích a v posledních letech i pomocí tzv. nehmotných konzultací. Postupně vydala několik publikací: Jídlem ke zdraví, Jídlem k rovnováze, Jídlem k radosti a Každý den něco pro zdraví a dobrou náladu. Těšte se na inspirativní přednášku o ajurvédě – vědě o životě.
Více Ivy: www.ivaveda.eu

• ANNA HÝŽOVÁ
Anna je inspirativní osobnost, kterou při setkání prostě prožijete. Těšte se na působivé vyprávění o životě a vitariánské (raw) stravě. Anna Hýžová je autorka knih Škola živé stravy a Škola živé stravy – easy raw food a mnoha úžasných receptů… Aničku musíte zažít!
Více Anny: www.ziva-strava.cz

 

• KATARZYNA KORDA JEDZOKOVÁ (KASIA)
Psycholožka, psychoterapeutka s výcvikem v kognitivně-behaviorální terapii, cestovatelka, matka dvou synů, milovnice života. Aktuálně pracuje jako lektorka Mindfulness, jako psychoterapeutka v soukromé léčebně závislostí, také vede individuální poradenství, psychoterapii a krizové intervence. Dlouhodobě se věnuje využití meditace mindfulness (všímavosti) v individuální terapii i běžném životě.
Více Katarzyny: www.mindfullife.cz

Vedlejší scéna:

• PETRA KŮTKOVÁ
Masérka zabývající se aromaterapií, ajurvédou, zdravým životním stylem a různými alternativními léčebnými  metodami. Tématem přednášky budou Čakry “ energetické centra“ popis center a základních dráh v těle, spojitost s našimi smysli a emocemi krátké ukázky jednotlivých hmatů při automasáži k zlepšení funkce orgánů a posílení imunity
Více Petry: www.linieakrasa.cz

 

• JANA VAŇKOVÁ
V letech 2013 – 2014 jsem absolvovala studium feng – shui na České škole v Praze. Feng – shui je tradiční čínské umění o životě v souladu s přírodou a vesmírnými zákony.
Téma přednášky: Využití FŠ v běžném životě
Více Jany: www.harmoniesily.cz

K dispozici a dalším dotazům či debatě vám na vedlejší scéně budou také přednášející z hlavní scény: Anna Hýžová a Iva Georgievová – vždy po přednášce.