6 OTÁZEK PRO ORGANIZÁTORY JÓGA KEMPU

6 otázek pro organizátory Jóga kempu:
Lucie Hrubá – lektorka Hatha Jógy, Jin Jógy, Vitální Jógy, Restorativní Jógy

Komu je jógový kemp určen? Všem, které jóga zajímá. Vítáni jsou úplní začátečníci a stejně tak ostřílení jogíni, každý si z jógového programu vybere. Očekávat můžete různorodé jógové lekce, kterými vás provedou zkušené lektorky. Vyzkoušíte hatha flow jógu, vinyasa jógu, vitální jógu, můžete si jógově zatančit a čeká vás také prožitkový večerní pozdrav měsíci.

Pro program jste vybrali prostředí v zahradě Penzionu Recall pod Troskami, proč právě tam? To místo je nádherné, je jako stvořené pro jógový kemp. Poznáte to hned, jak tam vkročíte. Představte si chodidla spojená se zemí a nad hlavou máte nebe a před sebou jako na dlani Trosky. Toto místo více slov nepotřebuje. Každou jógovou pozici si tady užijete naplno, bude umocněná tímto prostředím prostě ráj.

Na co se vy osobně těšíte nejvíce? Už teď se těším na všechny, kteří přijdou.  Na jedinečnou atmosféru, kterou ten den spolu všichni prožijeme. V józe jde především o prožitek v přítomnosti a já věřím, že se nám to společně podaří, že se projógujeme k radosti, úsměvu a spokojenosti.

Jitka Maděrová – PR Jóga kempu, fanynka jógy
Jak vlastně myšlenka Jóga kempu vznikla? Zrod Jóga kempu se datuje asi rok zpět, kdy jsme objevili nádherné místo s neskutečnou atmosférou a energií. A v tu chvíli jsme věděli, že to je to pravé místo pro cvičení, pro jógu a pro to sdílet takovou krásu s dalšími lidmi. Když jsme spojili síly s Luckou Hrubou a dalšími úžasnými a zkušenými lektorkami jógy, bylo jasné, že je ideální konstelace pro uspořádání prvního ročníku Jóga kempu.
Co si lidé pod Jóga kempem mají představit? Je to vlastně takový den a půl, kdy si všichni užijeme jógu na nádherném místě, kdy se mnoho z nás dozví něco nového, nebo prohloubí své znalosti a pozná zajímavé lidi. Myšlenkou je užít si den, večerním pozdravem Měsíci se zklidnit a usnout pod hradem Trosky, ráno se vzbudit plní energie a užít si dokonalé probuzení s meditací. Kemp je určen všem, koho uvedená témata zajímají, ale třeba s nimi zatím ani nemají zkušenosti. Vítané jsou i páry, které spolu mohou prožít fajn den.

Na co se vy osobně nejvíce těšíte? Moc se těším na celý program, jednu věc vypíchnout nemohu. Těším se, že si snad stihnu v rámci organizace odskočit na některé lekce jógy, poslechnout si přenášky a rozšířit si obzory. Celý jóga kemp je pro mě zážitkem.