Jaké lekce jógy vás letos čekají?

• MARTINA KORÁLOVÁ: Jóga pro zdravá záda, Dynamická lekce jógy

• TOMÁŠ STRNAD:
Yoga in motion lekce
Lekce yoga in motion je zaměřena na lidi, kteří se rádi pohybují. Rozhýbeme a rozproudíme energii v celém těle, využijeme správného pohybu kloubů a elasticitu těla, tím získáme ladnost, flexibilitu, mobilitu a sílu do tkání a kloubů. Připoj se do hodiny plné pohybu a her s tělem. Lekce je vedena ve stylu známe vinyasa jógy. Připrav si podložku a úsměv na tváři.

Ranní jóga flow: Probuď se, nalaď se – Nastartuj svůj den jemnou flow, která zaručeně povzbudí každou buňku v těle. Lekce je zaměřena uvolnění kyčlí a otevření srdce pomocí záklonů, díky kterým se budeš cítit volnění a radostněji. Slova ti toho neprozradí tolik jako pocit, který získáš na této lekci. Těším se na tebe, Tomáš.

Inverze bere strachu – Jak překonat strach z bytí hlavou dolů, a proč je důležité praktikovat inverze. Nauč se, jak čelit svému strachu během obrácení vzhůru nohama a proč to stojí za to. Existuje řada výhod praktikování jógových inverzí. Příjď zjistit, které to jsou.

• PETRA ŠPIDLEROVÁ:
Jemná vinyasa –
poplujeme společně na vlně dechu. Plynulé, kreativní sekvence naše tělo krásně protáhnou, uvolní a posílí.

Jin & Jang joga – jinový princip – je klidný, ženský. Statické uvolněné  pozice svým účinkem pronikají hluboko do naší pojivové tkáně.  Jangový princip – je opakem, mužský, silový. Založen na vytrvalosti a prací se svaly. Patří mezi ně všechny typy dynamického cvičení. (ashtanga, vinyása). Propojením obou se budeme snažit o vytvoření harmonického celku.

• SÁRA TICHÁ:
Žiť s otvoreným srdcom –
Nauč sa ako správne na záklony, otvor svoje telo novým druhom pohybu a svoje srdce životu plného dobrodružstiev!

Hlboký Výdych – Zrelaxuj svoje telo a mysel. Čaká ťa pomalá hatha joga a meditácia.

Zvyky a zlozvyky – Na tejto lekcii sa dozvieme čo je to samskara, a ako sa človek dopracuje k novým, zdravým návykom. Čaká vás kreatívna flow, dharma talk a meditácia.