+420 774 499 935 namaste@jogakempvceskemraji.cz
ŠESTÝ JÓGA KEMP V ČESKÉM RÁJI 15. – 16. 7. 2023

OSOBNOSTI 2023

Všechny osobnosti budou brzy doplněny 🙂

JÓGOVÍ HOSTÉ (další budou doplněni/y)

• ZUZANA KLINGROVÁ
Zuzka byla součástí Jóga kempu v roce 2019. A tak se nyní vrací po 3 letech, abychom si s ní úžasně zajógovali, ale také si poslechli její povídání o ájurvédě. Těšíme se!

Jedna z nejznámějších lektorek jógy v České republice. K józe se dostala přes judo, aerobik, spinning, kick box a tvorbu kondičních programů nejen pro modelky, kdy začala čerpat z jógy a vnímat ji jinýma očima, chápat hlubší souvislosti a objevovat její kouzlo.

 

• BARBORA NEPRAŠ (Bára se nám vdala, budete znát více jako BÁRA PAGÁČOVÁ)

Jóga do mého života přicházela po malých dávkách velmi dlouho. Zpočátku jsem jógu brala spíše jako regenerační cvičení po větším výkonu, ale s postupem času mi docházelo, že pouze u jógy jsem schopná kompletně zastavit myšlenky a být v přítomném okamžiku. Je to pro mne jin pro můj jang. 
Snad proto mne časem uchvátila a rozhodla jsem se jít více do hloubky. Přihlásila jsem se do instruktorské školy v Praze a začala plánovat cestu do Indie. Bohužel pokaždé když jsem si naplánovala termín něco mi cestu překazilo. Ale vše je tak, jak má být a já místo toho dostala příležitost natočit lekce pro Televizi Seznam a poté i napsat knihu zaměřenou na jamy a nijamy. 
Na své cestě se snažím lidem pomoci posílit jejich vztah samy k sobě a najít si cestu k sebelásce, jelikož to je vztah který považuji za ten nejdůležitější.

 

………………………………………………………………………………………….

HLAVNÍ PROGRAM: (bude doplněno)

Kompletní časový harmonogram a lekce jógy najdete tady

• IVA GEORGIEVOVÁ
– přednáška na téma …..

Iva Georgievová je stálicí Jóga kempu a my jsme za to velmi rádi. Její přednášky jsou jedna velká inspirace!

Od roku 2006 se plně věnuje předáváním praktických a jednoduchých pouček vycházejících ze staré Ayurvédy a to zejména na přednáškách, konzultacích, jednodenních i vícedenních seminářích a v posledních letech i pomocí tzv. nehmotných konzultací. Postupně vydala několik publikací: Jídlem ke zdraví, Jídlem k rovnováze, Jídlem k radosti a Každý den něco pro zdraví a dobrou náladu. Těšte se na inspirativní přednášku o ajurvédě – vědě o životě.

• PETR ŠVEC – Osho meditace (neděle) + stánek s masážemi
Petr je oblíbený masér a přednášející s neskutečně širokým rozsahem vědomostí. Věnuje se reiki, havajské masáži, energiím, meditacím… pořádá prožitkové sebepoznávací víkendy, jeho přednášky jsou poutavé, zajímavé a velmi přínosné.
Více Petra: www.petrsvec.cz

 

 

………………………………………………………………………………………….

• DOPROVODNÝ PROGRAM (ve vedlejším stanu) – bude doplněno

• ELIŠKA KULÍK BROŽKOVÁ – worksop UVĚDOMĚNÍ A VNÍMÁNÍ VLASTNÍ BYTÍ
90 minutový workshop
Rekondiční a regenerační cviky, povídání o péči svého zdraví. Základ pevného zdraví – mysl, cvičení, strava a vztahy. Žít v rovnováze, harmonii, plynutí, lásce…

 

 

 

 

• JANA VAŇKOVÁ – přednáška Základy Feng šuej + Harmonelo
V letech 2013 – 2014 jsem absolvovala studium feng – shui na České škole v Praze. Feng – shui je tradiční čínské umění o životě v souladu s přírodou a vesmírnými zákony.
V rámci stánku, který bude mít Jana na Jóga kempu si můžete individuálně popovídat a zkonzultovat svůj domov metodou feng-šuej (bude potřeba znát půdorys domu!)
Více Jany: www.harmoniesily.cz

 

 

 • TEREZA ULRYCHOVÁ – MEDITACE PROVÁZENÁ MANTRAMI

Provedu vás meditací, která bude na základě manter, které již od pradávna pomáhají v posunu týkající se naší spirituality i rozvoji. Pročistíme situace, bloky a nepohodu v našich životech, společně se půjdeme posunout o krok dále, uvolníme zaseklé situace a vytvoříme si společně harmonický prostor. S sebou si vezměte amulety, talismany, korálky, kamínky, blízké předměty, které potřebujete očistit a nabít, aby vám dobře sloužili, také fotky lidí, se kterými potřebujete napravit vztahy nebo jenom vzájemný vztah posílit.

Více Terezy: https://www.ctyrlistci.cz/, https://www.facebook.com/tereza.ulrychova

 

 

 

 

………………………………………………………………………………………….

• ROZMAZLOVACÍ SEKCE


• ELIŠKA KULÍK BROŽKOVÁ – konzultace a masáže

Ráda vám nabídnu svůj čas, který věnuji na konzultaci vašeho zdravotního stavu + thajské terapie + aroma. Více informací pak bude na workshopu – Uvědomění a vnímání vlastního bytí /viz doprovodný program/
Více Elišky: Cestou ke zdraví nebo Linie a krása

 

 

 

• JANA VAŇKOVÁ • JANA VAŇKOVÁ – feng šuej stánek
Využijte konzultace vlastního domu/bytu podle principu feng-šuej – nutno přinést s sebou půdorys!!!

V letech 2013 – 2014 jsem absolvovala studium feng – shui na České škole v Praze. Feng – shui je tradiční čínské umění o životě v souladu s přírodou a vesmírnými zákony.
V rámci stánku, který bude mít Jana na Jóga kempu si můžete individuálně popovídat a zkonzultovat svůj domov metodou feng-šuej (bude potřeba znát půdorys domu!). Více Jany: www.harmoniesily.cz

 

 

 • TEREZA ULRYCHOVÁ  –  aromaterapie a relaxace
Příroda nám nabízí své jedinečné, nenahraditelné bohatství. Skrývá se v květech, plodech, listech, kůře i v kořenech bylin stromů. Nejvzácnějšími poklady jsou esenciální oleje, které blahodárně, komplexně a hluboce ovlivňují lidskou duši, emoce i zdraví. Každý 100% olej má své pevné místo, zásadní význam a nosný energetický program. Správné použití aromaterapie s relaxací může být nádherným nástrojem pro posun na životní cestě každého z nás s ohledem na individualitu a osobní energii. PRŮBĚH: aplikace esenciálního oleje na daný problém (zdravotní, psychicky, duševní), jemná relaxace (dech, mantra, zvuk, afirmace a další.. )
Přijďte si užít svou VOŇAVOU CHVILKU KLIDU!
Více Terezy: https://www.ctyrlistci.cz/, https://www.facebook.com/tereza.ulrychova