+420 774 499 935 namaste@jogakempvceskemraji.cz
ŠESTÝ JÓGA KEMP V ČESKÉM RÁJI 16. – 17. 7. 2022

OSOBNOSTI 2022

Všechny osobnosti budou brzy doplněny 🙂

JÓGOVÍ HOSTÉ (bude doplněno)

• ZUZANA KLINGROVÁ
Zuzka byla součástí Jóga kempu v roce 2019. A tak se nyní vrací po 3 letech, abychom si s ní úžasně zajógovali, ale také si poslechli její povídání o ájurvédě. Těšíme se!

Jedna z nejznámějších lektorek jógy v České republice. K józe se dostala přes judo, aerobik, spinning, kick box a tvorbu kondičních programů nejen pro modelky, kdy začala čerpat z jógy a vnímat ji jinýma očima, chápat hlubší souvislosti a objevovat její kouzlo.

 

………………………………………………………………………………………….

HLAVNÍ PROGRAM: (bude doplněno)

Kompletní časový harmonogram a lekce jógy najdete tady

• IVA GEORGIEVOVÁ
– přednáška na téma …..

Iva Georgievová je stálicí Jóga kempu a my jsme za to velmi rádi. Její přednášky jsou jedna velká inspirace!

Od roku 2006 se plně věnuje předáváním praktických a jednoduchých pouček vycházejících ze staré Ayurvédy a to zejména na přednáškách, konzultacích, jednodenních i vícedenních seminářích a v posledních letech i pomocí tzv. nehmotných konzultací. Postupně vydala několik publikací: Jídlem ke zdraví, Jídlem k rovnováze, Jídlem k radosti a Každý den něco pro zdraví a dobrou náladu. Těšte se na inspirativní přednášku o ajurvédě – vědě o životě.

• PETR ŠVEC – Osho meditace (neděle) + stánek s masážemi
Petr je oblíbený masér a přednášející s neskutečně širokým rozsahem vědomostí. Věnuje se reiki, havajské masáži, energiím, meditacím… pořádá prožitkové sebepoznávací víkendy, jeho přednášky jsou poutavé, zajímavé a velmi přínosné.
Více Petra: www.petrsvec.cz

 

 

………………………………………………………………………………………….

• DOPROVODNÝ PROGRAM (ve vedlejším stanu) – bude doplněno

• ELIŠKA KULÍK BROŽKOVÁ – worksop UVĚDOMĚNÍ A VNÍMÁNÍ VLASTNÍ BYTÍ
90 minutový workshop
Rekondiční a regenerační cviky, povídání o péči svého zdraví. Základ pevného zdraví – mysl, cvičení, strava a vztahy. Žít v rovnováze, harmonii, plynutí, lásce…

 

 

 

 

• JANA VAŇKOVÁ – přednáška Základy Feng šuej + Harmonelo
V letech 2013 – 2014 jsem absolvovala studium feng – shui na České škole v Praze. Feng – shui je tradiční čínské umění o životě v souladu s přírodou a vesmírnými zákony.
V rámci stánku, který bude mít Jana na Jóga kempu si můžete individuálně popovídat a zkonzultovat svůj domov metodou feng-šuej (bude potřeba znát půdorys domu!)
Více Jany: www.harmoniesily.cz

 

 

 • TEREZA ULRYCHOVÁ – MEDITACE PROVÁZENÁ MANTRAMI

Provedu vás meditací, která bude na základě manter, které již od pradávna pomáhají v posunu týkající se naší spirituality i rozvoji. Pročistíme situace, bloky a nepohodu v našich životech, společně se půjdeme posunout o krok dále, uvolníme zaseklé situace a vytvoříme si společně harmonický prostor. S sebou si vezměte amulety, talismany, korálky, kamínky, blízké předměty, které potřebujete očistit a nabít, aby vám dobře sloužili, také fotky lidí, se kterými potřebujete napravit vztahy nebo jenom vzájemný vztah posílit.

Více Terezy: https://www.ctyrlistci.cz/, https://www.facebook.com/tereza.ulrychova

 

 

 

 

………………………………………………………………………………………….

• ROZMAZLOVACÍ SEKCE


• ELIŠKA KULÍK BROŽKOVÁ – konzultace a masáže

Ráda vám nabídnu svůj čas, který věnuji na konzultaci vašeho zdravotního stavu + thajské terapie + aroma. Více informací pak bude na workshopu – Uvědomění a vnímání vlastního bytí /viz doprovodný program/
Více Elišky: Cestou ke zdraví nebo Linie a krása

 

 

 

• JANA VAŇKOVÁ • JANA VAŇKOVÁ – feng šuej stánek
Využijte konzultace vlastního domu/bytu podle principu feng-šuej – nutno přinést s sebou půdorys!!!

V letech 2013 – 2014 jsem absolvovala studium feng – shui na České škole v Praze. Feng – shui je tradiční čínské umění o životě v souladu s přírodou a vesmírnými zákony.
V rámci stánku, který bude mít Jana na Jóga kempu si můžete individuálně popovídat a zkonzultovat svůj domov metodou feng-šuej (bude potřeba znát půdorys domu!). Více Jany: www.harmoniesily.cz

 

 

 • TEREZA ULRYCHOVÁ  –  aromaterapie a relaxace
Příroda nám nabízí své jedinečné, nenahraditelné bohatství. Skrývá se v květech, plodech, listech, kůře i v kořenech bylin stromů. Nejvzácnějšími poklady jsou esenciální oleje, které blahodárně, komplexně a hluboce ovlivňují lidskou duši, emoce i zdraví. Každý 100% olej má své pevné místo, zásadní význam a nosný energetický program. Správné použití aromaterapie s relaxací může být nádherným nástrojem pro posun na životní cestě každého z nás s ohledem na individualitu a osobní energii. PRŮBĚH: aplikace esenciálního oleje na daný problém (zdravotní, psychicky, duševní), jemná relaxace (dech, mantra, zvuk, afirmace a další.. )
Přijďte si užít svou VOŇAVOU CHVILKU KLIDU!
Více Terezy: https://www.ctyrlistci.cz/, https://www.facebook.com/tereza.ulrychova