+420 774 499 935 namaste@jogakempvceskemraji.cz
ŠESTÝ JÓGA KEMP V ČESKÉM RÁJI 16. – 17. 7. 2022

PŘEDNÁŠEJÍCÍ A DALŠÍ ÚČASTNÍCI PROGRAMU

PŘEDNÁŠEJÍCÍ 2017

• ANNA HÝŽOVÁ
Anna je inspirativní osobnost, kterou při setkání prostě prožijete. Těšte se na působivé vyprávění o životě a vitariánské (raw) stravě. Anna Hýžová je autorka knih Škola živé stravy a Škola živé stravy – easy raw food a mnoha úžasných receptů… Aničku musíte zažít!
Více Anny: www.ziva-strava.cz

KATARZYNA KORDA JEDZOKOVÁ (KASIA)
Psycholožka, psychoterapeutka s výcvikem v kognitivně-behaviorální terapii, cestovatelka, matka dvou synů, milovnice života. Aktuálně pracuje jako lektorka Mindfulness, jako psychoterapeutka v soukromé léčebně závislostí, také vede individuální poradenství, psychoterapii a krizové intervence. Dlouhodobě se věnuje využití meditace mindfulness (všímavosti) v individuální terapii i běžném životě.
Více Katarzyny: www.mindfullife.cz

• PETR ŠVEC
Petr je oblíbený masér a přednášející s neskutečně širokým rozsahem vědomostí. Věnuje se reiki, havajské masáži, energiím, meditacím… pořádá prožitkové sebepoznávací víkendy, jeho přednášky jsou poutavé, zajímavé a velmi přínosné.
Více Petra: www.petrsvec.cz

DALŠÍ ÚČASTNÍCI, KTEŘÍ NÁM JÓGA KEMP UDĚLAJÍ JEŠTĚ KRÁSNĚJŠÍ
Každý z účastníků Jóga kempu bude mít šanci využít v rámci akce zdarma umění těchto úžasných lidí…

• MASÉRKA, VÝROBCE KVĚTINOVÉ KOSMETIKY… LUCIE VONDRÁKOVÁ
Rekvalifikační kosmetický kurz, masáž lávovými kameny Hot stones-dekolt a obličej, Indická masáž hlavy, kurz léčivé rostliny
Všechny tyto kurzy jsem absolvovala v České republice Akademie Remako. Ve svém životě jsem učinila proměnu, která mě zavedla nejenom k těmto kurzům, ale ke spoustu zajímavým lidem, myšlenkám a místům. Díky této proměně můžu dělat práci, která mě vnitřně naplňuje a obohacuje můj život. A tak mě přivedla do cesty jógu a cvičitelku Lucii, díky které se budu moci objevit na jóga kempu v Troskovicích a obohadit tuto akci svou přítomností a tím co dělám. Co to bude, tak to bude překvapení. Jen řeknu že to bude pohlazení, uvolnění, pohoda a harmonie, s pomocí doteku a vůní, které uvolní nejenom Vaše tělo a mysl, ale i duši.
Více Lucie: www.pohodovakosmetika.cz

• MASÉR PETR ŠVEC (VIZ PŘEDNÁŠEJÍCÍ)
Více Petra: www.petrsvec.cz

DAVID ŠUBRT
Představení výroby raw food
Více Davida: www.zivepoteseni.cz

• JANA VAŇKOVÁ
V letech 2013 – 2014 jsem absolvovala studium feng – shui na České škole v Praze.
Feng – shui je tradiční čínské umění o životě v souladu s přírodou a vesmírnými zákony.
Téma přednášky: využití FŠ v běžném životě.
www.harmoniesily.cz