PRVNÍ JÓGA KEMP V ČESKÉM RÁJI

PRVNÍ JÓGA KEMP V ČESKÉM RÁJI
v zahradě Penzionu Recall • pod hradem Trosky

  1. – 23. července 2017

Zažijte se zajímavými osobnostmi pohodový víkend plný jógy, meditace, relaxace, zajímavých témat a odpočinku. První Jóga kemp v Českém ráji jsme pro vás připravili s pěti zkušenými instruktorkami jógy, které vás celým dnem provedou, posunou vaše hranice, ukáží další cesty jógy a nabijí vás energií. Součástí kempu jsou lekce jógy, zajímavé přednášky na téma vitariánství, energií a meditací se zkušenými lektory a další doprovodný program. Poslední cvičení před 22. hodinou je Večerní pozdrav Měsíci. Pro zájemce je možné přespání ve vlastních stanech, nebo pod plachtami, které pro cvičící budou k dispozici po celý den. V neděli ráno vás pak čeká úžasná Osho Meditace a příjemné probuzení se závěrečným jógovým cvičením. Atmosféru a prožitek z cvičení umocní nádherné místo pod hradem Trosky se silnou pozitivní energií. Přijďte se nabít a užít si nezapomenutelný Jóga kemp.

 

Osobnosti Jóga kempu: Lucie Hrubá (www.lecivychram.cz), Martina Korálová (FB: martina koralova), Magdaléna Klížová (www.yogaholick.cz), Lucie Vlčková (www.jogaturnov.cz), Anna Hýžová (www.ziva-strava.cz), Petr Švec (www.petrsvec.cz), David Šubrt (www.zivepoteseni.cz)…

Co zažijete: Dance yoga aneb roztančete se jógou, Vitální jóga, Mindfulness, Lekce Yoga Elements – základy vinyásy, Hatha Flow jóga, Večerní pozdrav Měsíci, ranní Osho Meditace, masáže, přednášky a mnoho dalšího. Kompletní program najdete na našich webových stránkách.

Co s sebou: vlastní stan v případě přespání, jogamatku/karimatku/deku, občerstvení dle vlastního uvážení
V ceně Jóga kempu: 6 lekcí jógy, pitný režim, ovocné občerstvení, přednášky, meditace, masáže, přespání v zahradě

Počet míst omezen. Registrace a více informací na www.jogakempvceskemraji.cz

MÍSTO KONÁNÍ: zahrada Penzionu Recall, Troskovice
KONTAKT: www.jogakempvceskemraji.cz, namaste@jogakempvceskemraji.cz
TERMÍN KONÁNÍ: 22. – 23. července 2017
PARTNEŘI AKCE: Český ráj v akci (www.ceskyrajvakci.cz), Hudební a divadelní Sedmihorské léto (www.sedmihorskeleto.cz).