+420 774 499 935 namaste@jogakempvceskemraji.cz
SEDMÝ JÓGA KEMP V ČESKÉM RÁJI 20. – 21. 7. 2024

osobnosti-2019

V ROCE 2019 S VÁMI CVIČILI:

• TEREZA HEKOVÁ (Recall centrum).

MAGDALENA KLÍŽOVÁ

• MARTINA KORÁLOVÁ

JÓGOVÝ HOST 2019

• ZUZANA KLINGROVÁ

Jedna z nejznámějších lektorek jógy v České republice. K józe se dostala přes judo, aerobik, spinning, kick box a tvorbu kondičních programů nejen pro modelky, kdy začala čerpat z jógy a vnímat ji jinýma očima, chápat hlubší souvislosti a objevovat její kouzlo.

Absolvovala semináře u nás i v zahraničí, kurz power jógy, složila zkoušku na Hinduistickou universitu v Americe, instruktora hatha jogy a další specializované kurzy – lektor jógy pro těhotné, jóga pro golfisty, Tantra yoga, jóga pro děti. Při dalším studiu se začala hlouběji věnovat Yoga Therapy – léčení jógou, dále pak její specializací bylo využití jógy při problémech s neplodností, obezitou, cukrovkou, bolestmi a vadami páteře a depresemi. Díky hlubšímu zaměření na bolesti zad a problémy s depresemi objevila inverzní terapii “yoga inversion” a absolvovala kurzy jógy bez tíže.

Během cest do Indie absolvovala jógové semináře, kurzy “jóga a ajurvéda” a navštívila Ústav léčení jógou v Násiku. Nové a nepoznané objevuje i při studijních cestách po Spojených státech a ve Velké Británii.

Zuzku Klingerovou můžete znát z jejích článků o józe v časopisech, DVD nebo jejího vlastního YT kanálu, kde publikuje jógové sestavy.

 

HLAVNÍ PROGRAM

• IVA GEORGIEVOVÁ – přednáška „Správná denní rutina na odplavení škodlivin v těle“
Od roku 2006 se plně věnuje předáváním praktických a jednoduchých pouček vycházejících ze staré Ayurvédy a to zejména na přednáškách, konzultacích, jednodenních i vícedenních seminářích a v posledních letech i pomocí tzv. nehmotných konzultací. Postupně vydala několik publikací: Jídlem ke zdraví, Jídlem k rovnováze, Jídlem k radosti a Každý den něco pro zdraví a dobrou náladu. Těšte se na inspirativní přednášku o ajurvédě – vědě o životě.
Více Ivy: www.ivaveda.eu

 

• TEREZA ULRYCHOVÁ – OSHO Heart Chakra Meditation
V roce 2017 jsem založila Studio Čtyřlístek, neboť mám velké přání pomáhat a dělat lidem radost, proto jsem se rozhodla pro tuto cestu, ve které se nalézám a naplňuje mé srdce.  Má povaha je velmi temperamentní, ráda se učím novým věcem, objevuji a poznávám nepoznané. Lidé, co mě znají by řekli, že chvíli neposedím. Oceňuji upřímné a otevřené jednání a sama se snažím tímto způsobem jednat.
Obrovskou náplní mé duše se staly děti, ačkoliv sama ještě žádné nemám, práce s dětskými světy je bez přemýšlení naprosto kouzelná. Těší mě být jim příkladem, ukazovat a učit, zároveň zastávám názor nechat je svobodně se projevit, podpořit a respektovat dítě jako osobnost.
Jóga je pro mě nekonečnou cestou za poznáním sebe samé, beru ji jako tu nejjemnější metodu do vlastního nitra, zastavení se, zklidnění, jak když se srdce ztiší a je jenom to nic, jsem velmi vděčná za tuto prastarou techniku cvičení vlastního těla ale hlavně i ducha, protože jóga není jenom o tom, protahovat své tělo.
Více Terezy: www.ctyrlistci.cz, FB: Studio Čtyřlíste

DOPROVODNÝ PROGRAM

• PŘEDNÁŠKY
DAVID ŠUBRT
Představení výroby raw food
Více Davida: www.zivepoteseni.cz

• ROZMAZLOVACÍ SEKCE

• PETI KŮTKOVÁ – masáže
Masérka zabývající se různými druhy východních masáží – thajské,
ayurvédské, aromamasáže, do kterých ráda vkládá alternativní metody
léčení.Vzdělává se v oboru psychologie člověka a je lektorkou Tai –
chi a tělesné zdravotní výchovy.
 

 

 

• IVETA MUTLOVÁ – Bachovy esence
Prostřednictvím jógy a bachových esencí pomáhám lidem najít a udržet si ztracenou rovnováhu. Bachovy květové esence při správném výběru ladí naše emoce. Zdá se, že ne náhodou je jejich objevitel Dr. Bach rozdělil do sedmi skupin, které zhruba odpovídají sedmi čakrám. Nejen proto se s praxí jógy skvěle doplňují. Jedná se vlastně o energetické informace z květů rostlin, které pomocí jemných vibrací působí na náš psychický stav. Dokáží nás podpořit, pomáhají nám najít klid, zvládnout strach, vztek či jiné negativní projevy. Nemění naši podstatu, ale ukazují nám jiný pohled na věc. Bachovy esence působí výhradně na emocionální úrovni. Pomáhají člověku vyrovnat jeho emocionální hladinu a tím pozitivně působí na jeho tělo i duši. Dr. Bach již na přelomu minulého století prosazoval názor, že naše mysl je úzce propojena s naším tělem. Nemoc považoval za důsledek hlubokého vnitřního nesouladu a věděl, že k jejímu vyléčení nemůže dojít bez odstranění příčiny. Originální Bachovy esence se dodnes připravují tradiční metodou v sídle Bachova centra v Mount Vermonu v Anglii. Jejich užívání není nijak limitováno. Mohou je užívat dospělí, stejně jako malé děti, těhotné ženy, lidé pod medikací. Výběr esencí se provádí na základě osobního rozhovoru, tak aby mohl být co nejpřesnější a mohli jsme opravdu zacílit na to, co vás trápí a co chcete řešit.

• HANA SEMERÁDOVÁ – masáže, metoda Access Barsc
Mé původní povolání je zubní laborantka. Mám masérský kurz a už 15 let masíruji. Dělám rekondiční masáže, baňky a baňkovací masáže, reflexní lymfatickou masáž, medovou detoxikační masáž, a Dornovu metodu napravování kloubů. Před dvěma lety jsem se seznámila s metodou Access Barsc, což je součástí technik Access counsciousnessc (přístup k vědomí). Tato metoda umožňuje naší mysli zbavit se různých přesvědčení, názorů a úhlů pohledu, které nejsou naše a vytvářejí bloky a omezení v našem životě. Další metoda je Access counsciousnessfacelift. Je to kombinace Bars a tělěsných procesů a propouští jak omezení v mysli tak v buněčné paměti. Tím způsobí uvolnění svalů, lepší propojení s tělem a vyhlazení vrásek. Dále Access používá různé tělesné procesy na odbourání buněčného stresu, posílení imunity a vytvoření nových možností vtělení. Pak tu jsou různé otázky a čistící věta, které se používají v praktickém životě na vyrovnání se a změnou stresujících situací.

• TEREZA ULRYCHOVÁ – relaxace a aromaterapie
Jemné zklidnění tou nejcitelnější formou, jakou si naše duše umí představit, zrelaxujeme svoje tělo osvědčenými relaxačními technikami, do nichž zapadá aromaterapie – esenciálními oleji navrátíme mysl zpět k pozitivnímu myšlení, příjemné nálady a samo uzdravování pomocí kouzelných bylinek, dechem rozpustíme nahromaděné napětí, navrátíme se zpátky do svého středu, zklidníme stresem zčeřenou vodu, navodíme transformaci pomocí afirmace také meditací se necháme pohladit. Nesmírně se těším na naše společné navrácení se k vlastní síle. Více Terezy: https://www.ctyrlistci.cz/, https://www.facebook.com/tereza.ulrychova