S KÝM SE POTKÁŠ NA JÓGAKEMPU 2024?

NAŠI HOSTÉ …aneb s kým si hezky rozhýbeš tělo a poznáš další taje (nejen) jógy

 

• BARBORA NEPRAŠ (Bára se nám vdala, budete si pamatovat jako BÁRA PAGÁČOVÁ)

Jóga do mého života přicházela po malých dávkách velmi dlouho. Zpočátku jsem jógu brala spíše jako regenerační cvičení po větším výkonu, ale s postupem času mi docházelo, že pouze u jógy jsem schopná kompletně zastavit myšlenky a být v přítomném okamžiku. Je to pro mne jin pro můj jang. 
Snad proto mne časem uchvátila a rozhodla jsem se jít více do hloubky. Přihlásila jsem se do instruktorské školy v Praze a začala plánovat cestu do Indie. Bohužel pokaždé když jsem si naplánovala termín něco mi cestu překazilo. Ale vše je tak, jak má být a já místo toho dostala příležitost natočit lekce pro Televizi Seznam a poté i napsat knihu zaměřenou na jamy a nijamy. 
Na své cestě se snažím lidem pomoci posílit jejich vztah samy k sobě a najít si cestu k sebelásce, jelikož to je vztah který považuji za ten nejdůležitější. Více Báry: www.instagram.com/barboranepras
 
• JIŘÍ HÁJEK
Dlouholetý jogín, který napsal několik knih, přispívá svými články pravidelně například do novin Český ráj v akci, ale především se věnuje józe celoživotně a žije ji. Pojďte praktikovat jógu s tím, kdo ji žije tělem i duší. Bude to pro vás dokonalý jógový zážitek.
 
• MARTIN YO
Martin je pohybovým průvodcem, přináší lidem impulzy, aby odkrývali a budovali svůj jedinečný vztah k pohybu. A proč je pro něj pohyb tak důležitý? Ať už chceme v životě dělat cokoliv potřebujeme k tomu své tělo a energii. Pohyb nám umožňuje podporovat zdravé tělo a rozvíjet naši práci s energií, ať už její kapacitu nebo naši schopnost směřovat ji určitým směrem. Na dalších úrovních je úžasný k uvolnění stejně jako k zažehnutí vnitřního ohně, k budování disciplíny stejně jako k plynutí (flow), k propojení se s vlastním tělem a se sebou, k vnitřnímu rozvoji, k probouzení života v nás a radosti. Jsme lidské bytosti a tělo je naším darem a je na nás, jak s tímto darem naložíme.
Martin věří, že skutečná změna je ta, která je prožitá a propsaná do našeho těla. Právě k tomu pohybová cvičení rád používá – k uskutečnění změny. Více Martina: https://www.instagram.com/mumu_yo_/
 
+ LADÍME JEŠTĚ DALŠÍ OSOBNOSTI ♥

………………………………………………………………………………………….

Přednáška na hlavní stage:

• IVA GEORGIEVOVÁ
přednáška na téma:
pro vás právě v tuhle chvíli ladíme ♥

Iva Georgievová je stálicí Jóga kempu a my jsme za to velmi rádi. Její přednášky jsou jedna velká inspirace!

Od roku 2006 se plně věnuje předáváním praktických a jednoduchých pouček vycházejících ze staré Ayurvédy a to zejména na přednáškách, konzultacích, jednodenních i vícedenních seminářích a v posledních letech i pomocí tzv. nehmotných konzultací. Postupně vydala několik publikací: Jídlem ke zdraví, Jídlem k rovnováze, Jídlem k radosti a Každý den něco pro zdraví a dobrou náladu. Těšte se na inspirativní přednášku o ajurvédě – vědě o životě. Více Ivy: www.ivaveda.eu

………………………………………………………………………………………….

• DOPROVODNÝ PROGRAM – přednášky, workshopy… (ve vedlejším stanu a na louce v zahradě)

• ZDISLAVA HORNÁ – workshop na spirální a mobilizační systém
• MARTIN YO – Pohybový workshop – práce s tělem, bytím tady, jednoduše aniž bychom byli uzemnění.
• IVETA HEJDUKOVÁ –
přednáška na témaPSYCH-K ® – v doslovném překladu- klíč k duši, podvečerní mužsko-ženský kruh sdílení
• FLANKÝROVKA WORKSHOP – Jirka Tille – propojování mozkových hemisfér prostřednictvím flankýrovky (max. 12 osob)
• DISKUSE S IVOU GEORGIEVOVOU – aneb co se do přednášky nevešlo, čas na vaše osobní otázky a nebo prohlédnutí knih autorky
• DAVID ŠUBRT (Živé potěšení) – JEDNODUCHÉ A RYCHLÉ RAW RECEPTY – ochutnávkový „workshop“
• JANA …ladíme! 🙂
• TEREZA ULRYCHOVÁ…. ladíme! 🙂

………………………………………………………………………………………….

• ODDYCHOVÁ SEKCE

DAVID ŠUBRT – opět se dostaví se svým kouzlením s jídlem… stánek plný dobrot a také „přednáška“ jak rychle a chutně vytvořit raw jídlo. David s námi bude po celou dobu Jógakempu a bude nás oblažovat nejen svou přítomností, ale i dobrotami.
Více Davida najdete na: www.zivepoteseni.cz

 

 

• IVETA HEJDUKOVÁ
Učím lidi znovu snít a žít si své sny a také nacházet v sobě vnitřní klid a rovnováhu.
Vystoupila jsem ze systému a jdu cestou harmonie, cestou srdce, cestou sama k sobě. Propojuju lidi s přírodou a
ukazuji lidem, jak lze žít zdravě i v dnešní rychlé době.
Jsem energická žena, optimistka, která má ráda jednoduché a funkční věci. Miluju pohyb, byliny, přírodu, ruční práce,
knihy. Zajímám se o psychosomatiku, kvantovou fyziku. K životu potřebuji neustálé posouvání se dopředu díky
osobnímu růstu.
Potkat se se mnou můžete na mužsko- ženských kruzích, popřípadě zde: https://www.instagram.com/hejdukovai/

• ZDISLAVA HORNÁ – masáže, dornova metoda

K Dornově metodě a posléze ostatním procedurám jsem se dostala v roce 2015 díky své dceři, které ve čtyřech měsících zjistili, že nemá správně usazené kyčle a musela podstoupit distrakci. Po všech různých peripetiích jsem se od známé dozvěděla o metodě, která by mohla zmírnit doživotní následky nožek do X.

Po absolvování kurzu jsem zjistila, že můžu pomoct nejen své dceři, ale všem, kteří o to mají zájem. Začala jsem na svých nejbližších zkoušet a zkoumat a zjistila jsem, že to opravdu MÁ smysl. Čím víc lidí jsem „srovnala“ a viděla pozitivní výsledek, tím lepší pocit jsem z toho měla. Začala jsem se vzdělávat dále v této oblasti. Kurzem baňkové masáže, Breussovy masáže, spirální stabilizace a v neposlední řadě také „klasickou“ sportovní a relaxační masáží a léčením jizev.
Více Zdislavy: www.artoftouch.cz/portfolio/zdislava-horna/

 

• kukuDESIGN – na chvilku nás navštíví také stánek s krásnými kabelkobatohy a ledvinkami značky kukuDESIGN…mrkni tady