+420 774 499 935 namaste@jogakempvceskemraji.cz
TŘETÍ JÓGA KEMP V ČESKÉM RÁJI 20. – 21. 7. 2019

S KÝM BUDEME CVIČIT

• LUCIE HRUBÁ

Studium jógy ČR Vašek Krejčík specializace Hatha jóga 2014, 2016/ 2017 semináře specializace Jin Jóga, Restorativní jóga a Vitální jóga. Spolupořadatelka Jóga kempu.

K józe mě přivedly mé zdravotní potíže, které se projevily v dětství na základní škole. Tady začaly mé první jógové ásány práce s tělem a dechem. Veškeré obtíže zmizely a už se nikdy neprojevily, ale pohyb a dech zůstaly pevně ukotvené v mém životě. Jóga je pro mě synonymum spokojeného života. Učí mě vnímat, že vše je dobré, takové jaké to je – právě teď. Jóga je uměním pozornosti a když se jí začnete zabývat a praktikovat ji, projeví se to ve vašem celém životě. Dokážete snáze propustit co vám neslouží, postupně odevzdáváte kus tíhy a zátěže a získáváte více síly, radosti a lehkosti. Buďme vděční, že jógu máme a těším se na všechny, že ji zažijeme společně na jóga kempu. Namasté:-)

více Lucie: www.lecivychram.cz, facebook: yogapointturnov

MAGDALENA KLÍŽOVÁ

Jóga je pro mě životní učebnicí, kterou otvírám každý den. Pomáhá mi poznat vlastní hloubku i porozumět ostatním. Dodává mi sílu a energii, a zároveň klid a uvolnění. Jóga je pro mě závislostí, kterou není potřeba léčit 🙂

Jógu jsem studovala a učila se v různých koutech světa, a tak i moji učitelé pocházejí z různých zemí, což mě neskutečně obohatilo, protože jsem měla možnost poznat jógovou filosofii z mnoha různých pohledů. Nešla jsem ve stopách pouze jednoho jógového stylu, a to mi krásně otevřelo oči. Všechna jména se sem nevejdou, ale největší díky patří těmto učitelům: Manjula Herath (Srí Lanka), který mě seznámil s tradiční Hatha jógou, Anamalai PranaJi (Indie) mě zase učil, jakou sílu má náš vlastní dech a učil tradiční indickou pranayamu, Pankaj Sadana (Indie) mě učil Ashtanga Vinyasu, a Domingo Ried (Chile), se kterým jsem měla možnost poznat krásu acro jógy, Iyengar jógy a Yin jógy. Myslím, že studium jógy je celoživotním procesem, který prostě nikdy nekončí, a tak se všichni neustále učíme.

Certifikaci jsem získala v indické jógové škole Rishikul Yogshala, kde jsem studovala Ashtanga Vinyasu, Hatha jógu a Ayurvédskou terapii a jógu a meditační techniky. 

Jógu praktikuji sedmým rokem a před čtyřmi lety jsem se ve Spojených Arabských Emirátech začala věnovat lektorství.  Na jaře loňského roku jsme otevřeli naše první jógové studio Yogaholick i v Čechách a najdete nás v centru Liberce. Na dalších lekcích se také setkáváme v různých místech Českého ráje a všichni s kým se potkávám mě denně inspirují a učí.

více Magdy:  www.yogaholick.com, facebook: yogaholick, instagram: yogaholick

• MARTINA KORÁLOVÁ

Jmenuji se Martina Korálová a jógu praktikuji 14 let, 7 let ji i učím. Posledních 18 let jsem žila v jihovýchodní Asii, kde jsem mimo jógy studovala i východní filozofie a náboženství. Jóga není cvičení, ale způsob života, pomáhá nám najít svou vlastní cestu, učí nás rovnováze, pomáhá nám  rozumět našemu tělu i duši. Mně jóga pomohla pochopit, že méně je někdy více.

Jógu jsem studovala v Bangkoku u Adriana Coxe a Shiang Ying Chan, s japonským učitelem Kenem Harakumou, američankou Cerissou Nyen, ale nejvíce mě svým konceptem Yoga Synergy ovlivnil australan Simon Borg-Olivier, který mě naučil, že pokud chci využít svou sílu a energii, musím se naučit uvolnit.

více Martiny: FB: martina koralova

HOSTÉ  JÓGA KEMPU 2018:

• VÁCLAV KREJČÍK

Václav Krejčík je už několik let jednou z nejvýznamnějších osobností jógy v České republice. Jógu jako cestu nikomu nenutí, a přitom mnoho lidí motivuje a inspiruje. Aktuálně vydal svou jedenáctou knihu s názvem Žijte jógu a slaví 15 let časopisu Jóga dnes, který vydává.

Na jóga kempu s můžete těšit na Vyniasa power yogu a lekci jógy ve spojení s Jakubem Šambergerem Power Fusion yoga.

 Více Václava: web

 

 

 

• JAKUB ŠAMBERGER

Jakub praktikuje powerjógu více než 15 let. Začal v Americe a po přemístění se do Česka ji začal cvičit i zde. Je pohodový a inspiruje mnohé svou energií a klidem. Často se zaměřuje na jógu pro zdravá záda. V rámci Jóga kempu v Českém ráji se máte nač těšit!

Power Fusion yoga společně s Václavem. A samostatná lekce Jóga pro zdravá záda.