+420 774 499 935 namaste@jogakempvceskemraji.cz
SEDMÝ JÓGA KEMP V ČESKÉM RÁJI 20. – 21. 7. 2024

DOPROVODNÝ PROGRAM

DOPROVODNÝ PROGRAM – PŘEDNÁŠEJÍCÍ 2018

Hlavní scéna:

• IVA GEORGIEVOVÁ
Od roku 2006 se plně věnuje předáváním praktických a jednoduchých pouček vycházejících ze staré Ayurvédy a to zejména na přednáškách, konzultacích, jednodenních i vícedenních seminářích a v posledních letech i pomocí tzv. nehmotných konzultací. Postupně vydala několik publikací: Jídlem ke zdraví, Jídlem k rovnováze, Jídlem k radosti a Každý den něco pro zdraví a dobrou náladu. Těšte se na inspirativní přednášku o ajurvédě – vědě o životě.
Více Ivy: www.ivaveda.eu

• ANNA HÝŽOVÁ
Anna je inspirativní osobnost, kterou při setkání prostě prožijete. Těšte se na působivé vyprávění o životě a vitariánské (raw) stravě. Anna Hýžová je autorka knih Škola živé stravy a Škola živé stravy – easy raw food a mnoha úžasných receptů… Aničku musíte zažít!
Více Anny: www.ziva-strava.cz

 

• KATARZYNA KORDA JEDZOKOVÁ (KASIA)
Psycholožka, psychoterapeutka s výcvikem v kognitivně-behaviorální terapii, cestovatelka, matka dvou synů, milovnice života. Aktuálně pracuje jako lektorka Mindfulness, jako psychoterapeutka v soukromé léčebně závislostí, také vede individuální poradenství, psychoterapii a krizové intervence. Dlouhodobě se věnuje využití meditace mindfulness (všímavosti) v individuální terapii i běžném životě.
Více Katarzyny: www.mindfullife.cz

Vedlejší scéna + DALŠÍ ÚČASTNÍCI, KTEŘÍ NÁM JÓGA KEMP UDĚLAJÍ JEŠTĚ KRÁSNĚJŠÍ:

 • MARTIN KRAJÍČEK
Masáž je považována za jeden z nejstarších léčebných prostředků a její kořeny sahají až do pravěku. Osobně se masážím věnuji od roku 2012. Při masážích pracuji s vědomým dotekem, nacítěním a intuicí. Miluji kombinace masérskych technik, které jsem měl možnost poznat a dále poznávám.
Masáž považuji za neoddělitenou součást života a pro mě samotného znamená příjemné a vrozené projení se s tělem, zklidnění, nacítění a vzájemné obohacení. Baví mě masáže jak na hmotné, tak jemnohmotné úrovni. Na všechny nabízené druhy masáží jsem prošel vzděláním v akreditovaných vzdělávacích centrech a disponuji příslušnými certifikáty.
Více Martina: www.harmonio.cz

• IVANA KELTERBORN
Jmenuji se Ivana Kelterborn,více jak dvacet let delám pedikuru,manikúru a masáže.Mám to štěstí že je mi má práce i koníčkem ☺a dělám ji moc ráda.Mám specializaci na nehtovou protetiku která pomáhá řešit zarostlé nehty,silikonové korektory na míru a jiné zajímavosti z mé profese.Jsem člen České podiatrické společnosti.

 

 

• PETRA KŮTKOVÁ
Masérka zabývající se aromaterapií, ajurvédou, zdravým životním stylem a různými alternativními léčebnými  metodami. Tématem přednášky budou Čakry “ energetické centra“ popis center a základních dráh v těle, spojitost s našimi smysli a emocemi krátké ukázky jednotlivých hmatů při automasáži k zlepšení funkce orgánů a posílení imunity
Více Petry: www.linieakrasa.cz

 

• ADÉLA NOVÁKOVÁ
Adéla si před několika lety uvědomila, jakou velkou zkušenost pro ní v životě sehrálo užívání hormonální antikoncepce. Po vystudování školy se zaměřením na geografii postupně zjišťovala, jak důležitou roli hraje, objevovat stejně tak svou vnitřní krajinu a jak často na ni spousta z nás zapomíná. Po pěti letech po vysazení pilulek proti otěhotnění zjistila, jak moc od té doby změnila svůj přístup k životu. Adélu zažijete v rámci přednášky: Adélin Život bez hormonální antikoncepce
Více Adély: www.zivotbezhormonalniantikoncepce.czwww.cistoustopou.cz

• BLANKA PINTOVÁ
Shiatsu mi připomíná těhotenstí. Vyslala jsem záměr, dala podnět, ale dál jsem jen pečujícím, pozorným svědkem toho, co se děje uvnitř. Zen shiatsu, které jsem studovala v Darja Shiatsu School, dbá na schopnost terapeuta být skutečně přítomen svým záměrem a dotykem na těle ošetřovaného. Shiatsu je v překladu z japonštiny „tlak prsty“. Záměr, co ošetřovat, se vytváří  kombinací diagnostických postupů založených na systému meridiánových drah a teorie transformace pěti elementů podle tradiční čínské medicíny. Při shiatsu lze zažít své tady a teď, sjednotit své pocity, myšlenky, emoce i vize. 

• LUCI REZKOVÁ
Henna je láskou, vášní, průvodcem i rádcem… Původně jsem začala s malováním hennou pouze na sebe, postupně mi však odkrývá svou velikou sílu a kouzlo. Nyní s radostí a pokorou provázím ženy i muže henna rituály, které snoubí péči o tělo i duši, aromaterapii, přítomný okamžik a hluboký léčivý prožitek. Ráda vás s hennou seznámím, s rozmanitým a bezpečným použitím i historií. A po celou dobu kempu ji budeme mít možnost vyzkoušet „na vlastní kůži“ 😊 Téma přednášky: Kouzlo henny
Více Luci: Web: www.henna-ceremony.cz/ Facebook: https://www.facebook.com/ceremonyhenna/

• MICHALA STRAŽOVSKÁ
Somatická koučka, psycholožka se zaměřením na tělo, mentorka v oblasti práce s lidmi, masérka a milovnice celostního přístupu k člověku. Na Joga Kempu v Českém ráji si se mnou můžete zkusit především ochutnávku somatického koučování či baňkování (masáž baňkami), nicméně ráda vnímám člověka v celém jeho kontaxtu, a tak nás může společná práce zavést i jinam.

 

• JANA VAŇKOVÁ
V letech 2013 – 2014 jsem absolvovala studium feng – shui na České škole v Praze. Feng – shui je tradiční čínské umění o životě v souladu s přírodou a vesmírnými zákony.
Téma přednášky: Využití FŠ v běžném životě
Více Jany: www.harmoniesily.cz

 

K dispozici a dalším dotazům či debatě vám na vedlejší scéně budou také přednášející z hlavní scény: Anna Hýžová a Iva Georgievová – vždy po přednášce.

 

Změna programu vyhrazena.