+420 774 499 935 namaste@jogakempvceskemraji.cz
ČTVRTÝ JÓGA KEMP V ČESKÉM RÁJI 18. – 19. 7. 2020

OSOBNOSTI 2020

JÓGOVÍ HOSTÉ 2020

(řazeno dle abecedy)

• TOMÁŠ STRNAD
Radost, porozumění, hravost, láska, sdílení a jedinečnost. Jsou důležité složky mého života, které následuji v životě i jógové praxi. K józe jsem se dostal před 5 lety v zemi vzdálené, Nový Zéland. Od dob kdy jsem začal s jógovou praxí se moje vnímání života změnilo od základu, začal jsem více vnímat sebe samého a dopomohla mi k několika zásadním rozhodnutím. Například podstoupit učitelský kurz v Indii, kde má cesta jógou získala naprosto jiný směr. Po 4 letech jsem opustil Nový Zéland a začal sbírat jógové znalosti od úžasných lidí z celého světa. V této době vyučuji pravidelné lekce v Pražských studiích a společně s mou přítelkyní,  jezdíme po světě sdílet naši vášeň k pohybu, meditacím a józe. Těším se na naše brzké setkání, výměnu energií a sdílení našich životních příběhů.

 

• PETRA ŠPIDLEROVÁ
Jógová lektorka a herečka.
Józe se věnuji několik let. Indii jsem poprvé navštívila v roce 1999. Byla to laska na první pohled. Stále se tam v různých intervalech vracím a nemohu bez ní žit. At už jen cestovat nebo na studium jógy. Posledních pár let  nejčastěji jezdím za svojí guru Ammou, do ashramu Amritapuri.

 

 

 

• SÁRA TICHÁ

Sára s jógou začala již jako teenagerka spolu s její maminkou a bratrem v Bratislavě a od té doby ji neopustila. Jóga se stala důležitou součástí jejího života. Pomohla jí stát se vnímavější, šťastnější a zdravější. Naučila ji, že jediné překážky, které existují, jsou ty, které si sami vytvoříme. Už čtyři roky se Sára těší z toho, že má možnost sdílet svoji vášeň pro jógu s mnoha lidmi po celém světě. Je učitelkou mnoha workshopů, seminářů a jóga retreatů po celém světě.

 

 

 

 

 

 

LEKTORKA JÓGA KEMPU


• MARTINA KORÁLOVÁ
Jógu praktikuji 14 let, 7 let ji i učím. Posledních 18 let jsem žila v jihovýchodní Asii, kde jsem mimo jógy studovala i východní filozofie a náboženství. Jóga není cvičení, ale způsob života, pomáhá nám najít svou vlastní cestu, učí nás rovnováze, pomáhá nám  rozumět našemu tělu i duši. Mně jóga pomohla pochopit, že méně je někdy více. Jógu jsem studovala v Bangkoku u Adriana Coxe a Shiang Ying Chan, s japonským učitelem Kenem Harakumou, američankou Cerissou Nyen, ale nejvíce mě svým konceptem Yoga Synergy ovlivnil australan Simon Borg-Olivier, který mě naučil, že pokud chci využít svou sílu a energii, musím se naučit uvolnit.

 

 

HLAVNÍ PROGRAM:

 

• IVA GEORGIEVOVÁ – přednáška
Od roku 2006 se plně věnuje předáváním praktických a jednoduchých pouček vycházejících ze staré Ayurvédy a to zejména na přednáškách, konzultacích, jednodenních i vícedenních seminářích a v posledních letech i pomocí tzv. nehmotných konzultací. Postupně vydala několik publikací: Jídlem ke zdraví, Jídlem k rovnováze, Jídlem k radosti a Každý den něco pro zdraví a dobrou náladu. Těšte se na inspirativní přednášku o ajurvédě – vědě o životě.
Více Ivy: www.ivaveda.eu

 

• PETR ŠVEC – Osho meditace (sobota) + stánek s masážemi
Petr je oblíbený masér a přednášející s neskutečně širokým rozsahem vědomostí. Věnuje se reiki, havajské masáži, energiím, meditacím… pořádá prožitkové sebepoznávací víkendy, jeho přednášky jsou poutavé, zajímavé a velmi přínosné.
Více Petra: www.petrsvec.cz

 

 

 

DOPROVODNÝ PROGRAM

 

• PŘEDNÁŠKY (ve vedlejším stanu)

ELIŠKA BROŽKOVÁ – Sama k sobě pomocí navnímání svého dechu
V dnešní době jsme více připoutáni k okolnímu světu, než sami k sobě.Proto je někdy dobré najít si chvilku sám na sebe a umět se v tichosti naladit na svůj přirozený dech.Ráda Vám předám své zkušenosti z praxe a sami si vyzkoušíte poznat své tělo.

 

 

 

DAVID ŠUBRT
Představení výroby raw food – povídání o tom, jak se dá jednoduše a zdravě jíst
Více Davida: www.zivepoteseni.cz

 

 

• TEREZA ULRYCHOVÁ – aromaterapie duše i těla
Pojem aromaterapie je chápaný jako aplikování éterický olejů k léčení, podpoře a zlepšení fyzické, psychické i duševní pohody.
V dnešní době se stále častěji používá jako alternativní léčebný prostředek.
Zjistíme, jakým způsobem se můžeme sami vůněmi léčit, zlepšovat náladu a posouvat se, probereme základní druhy olejů, které by Vám v domácnosti neměly chybět, otestujeme vůni každého z nich.

Pro mě se aromaterapie stala úžasným nástrojem mého každodenního života, používám ji denně například pro zlepšení nálady, bolesti hlavy, rozpuštění napětí, bolest svalů i únavy, … její použití je opravdu nevyčerpatelné Více Terezy: https://www.ctyrlistci.cz/, https://www.facebook.com/tereza.ulrychova

 

• ROZMAZLOVACÍ SEKCE

ELIŠKA BROŽKOVÁ – Intuitivní masáže
Velice ráda Vám nabídnu svou individuální masáž. Součástí mé práce je i konzultace vašeho zdravotního stavu.
Více Elišky: www.linieakrasa.cz (najdete pod jménem Petra Kůtková)

 

 

 

 

  • MONIKA ŠKODOVÁ – metody Access Bars

Jsem certifikovanou terapeutkou metody Access Bars- metoda, která nám otevírá více vědomí, rovněž praktikuji Access Facelift – metoda, která nás učí nahlížet na sebe s láskou a pomáhá nám uznat sami sebe a své schopnosti. Tělesné procesy – metoda, která podporuje imunitu a celkové zdraví těla.

Jako maminka 3 malých holčiček jsem hledala něco, kde bych se mohla uplatnit, rovíjet a zaroveň to propojit s rodinou. K terapie Access Bars jsem se dostala skrze kamarádku a dodnes jsem ji velmi vděčná. Access Bars terapie mě nadchla tím, jak je jednoduchá, ale přesto neskutečně účinná.

Jako v mantře access bars v životě mám více lehkosti, radosti, hravosti a toto vše mohu uplatnit i ve výchově svých dětí. Terapie probíhá vleže, v pocitu celkového uvolnění a relaxace. Během terapie ACCESS BARS® se terapeut postupně lehce dotýká 32 specifických bodů, tzv. „BARů“, na hlavě klienta. Tyto cílené dotyky specifických bodů aktivizují elektromagnetickou složku myšlenek, pocitů a emocí. Telefon: 733167488

 

• PETR ŠVEC – Osho meditace (sobota) + stánek s masážemi
Petr je oblíbený masér a přednášející s neskutečně širokým rozsahem vědomostí. Věnuje se reiki, havajské masáži, energiím, meditacím… pořádá prožitkové sebepoznávací víkendy, jeho přednášky jsou poutavé, zajímavé a velmi přínosné.
Více Petra: www.petrsvec.cz

 

 

• TEREZA ULRYCHOVÁ –  aromaterapie a relaxace
Příroda nám nabízí své jedinečné, nenahraditelné bohatství. Skrývá se v květech, plodech, listech, kůře i v kořenech bylin stromů.
Nejvzácnějšími poklady jsou esenciální oleje, které blahodárně, komplexně a hluboce ovlivňují lidskou duši, emoce i zdraví.
Každý 100% olej má své pevné místo, zásadní význam a nosný energetický program
Správné použití aromaterapie s relaxací může být nádherným nástrojem pro posun na životní cestě každého z nás s ohledem na individualitu a osobní energii
PRŮBĚH: aplikace esenciálního oleje na daný problém (zdravotní, psychicky, duševní), jemná relaxace (dech, mantra, zvuk, afirmace a další.. )
Přijďte si užít svou VOŇAVOU CHVILKU KLIDU!
Více Terezy: https://www.ctyrlistci.cz/, https://www.facebook.com/tereza.ulrychova

 

O LAHODNÉ ZDRAVÉ RAW DOBROTY SE VÁM BUDE STARAT ŽIVÉ POTĚŠENÍ (jako každý rok 🙂
David Šubrt a Péťa Vaňková www.zivepoteseni.cz

 

VSTUPENKY ZAKOUPÍTE TADY