Bára Pagáčová je dalším jógovým hostem Jóga kempu 2021

Na jóga kemp se pro vás snažíme „přivést“ zajímavé, silné a skvělé osobnosti z jógového světa. Aby si každý z vás našel tu svou lekci, svůj styl a poznal nové lektory a rozšířil obzory.

Kromě Paulus Yogy vám obzory rozšíří další jógový host Jóga kempu 2021 – Bára Pagáčová. I letos se máte na co těšit!

Bára Pagáčová
Jóga do mého života přicházela po malých dávkách velmi dlouho. Zpočátku jsem jógu brala spíše jako regenerační cvičení po větším výkonu, ale s postupem času mi docházelo, že pouze u jógy jsem schopná kompletně zastavit myšlenky a být v přítomném okamžiku. Je to pro mne jin pro můj jang. 
Snad proto mne časem uchvátila a rozhodla jsem se jít více do hloubky. Přihlásila jsem se do instruktorské školy v Praze a začala plánovat cestu do Indie. Bohužel pokaždé když jsem si naplánovala termín něco mi cestu překazilo. Ale vše je tak, jak má být a já místo toho dostala příležitost natočit lekce pro Televizi Seznam a poté i napsat knihu zaměřenou na jamy a nijamy. 
Na své cestě se snažím lidem pomoci posílit jejich vztah samy k sobě a najít si cestu k sebelásce, jelikož to je vztah který považuji za ten nejdůležitější.