Prvním jógovým hostem Jógakempu v Českém ráji 2023 bude Zuzka Klingrová

Zuzka byla součástí Jóga kempu v roce 2019. A tak se nyní vrací po 4 letech, abychom si s ní úžasně zajógovali, ale také si poslechli její povídání o ájurvédě. Těšíme se!

Jedna z nejznámějších lektorek jógy v České republice. K józe se dostala přes judo, aerobik, spinning, kick box a tvorbu kondičních programů nejen pro modelky, kdy začala čerpat z jógy a vnímat ji jinýma očima, chápat hlubší souvislosti a objevovat její kouzlo.

Absolvovala semináře u nás i v zahraničí, kurz power jógy, složila zkoušku na Hinduistickou universitu v Americe, instruktora hatha jogy a další specializované kurzy – lektor jógy pro těhotné, jóga pro golfisty, Tantra yoga, jóga pro děti. Při dalším studiu se začala hlouběji věnovat Yoga Therapy – léčení jógou, dále pak její specializací bylo využití jógy při problémech s neplodností, obezitou, cukrovkou, bolestmi a vadami páteře a depresemi. Díky hlubšímu zaměření na bolesti zad a problémy s depresemi objevila inverzní terapii “yoga inversion” a absolvovala kurzy jógy bez tíže.

Během cest do Indie absolvovala jógové semináře, kurzy “jóga a ajurvéda” a navštívila Ústav léčení jógou v Násiku. Nové a nepoznané objevuje i při studijních cestách po Spojených státech a ve Velké Británii.

Zuzku Klingerovou můžete znát z jejích článků o józe v časopisech, DVD nebo jejího vlastního YT kanálu, kde publikuje jógové sestavy.

DOZVĚDĚT SE VÍC A KOUPIT VSTUPENKU